Może ktoś z Was korzystał z medycyny tybetańskiej

Może ktoś z Was korzystał z medycyny tybetańskiej

Możecie mi coś sensownego poradzić odnośnie placówek medycznych, które świadczą pomoc w zakresie medycyny tybetańskiej? Jeśli ktoś z Was stosował takie metody leczenia i może coś sensownego polecić pod tym kątem to dajcie znać. Zależy mi na jak

Black_Riot

Posty: 1

 
Ja jestem po terapiach prowadzonych w przychodni Narantem - www.przychodnianarantem.pl i powiem szczerze, że skuteczność medycyny tybetańskiej mocno mnie zaskoczyła. Jak szukacie niekonwencjonalnych sposobów leczenia to będzie bardzo dobry kierunek. Polecam zdecydowanie.

Francuzik3

Posty: 30

 
Możliwe, że medycyna tybetańska przy odpowiednim wykorzystaniu ziół faktycznie będzie dawać dobre efekty, ale trzeba faktycznie mieć też pewność, że prowadzona przychodnia będzie prowadziła działalność na odpowiednim poziomie i znajomość medycyny chińskiej będzie dobra.

Nikuś23

Posty: 13

 
Na pewno taką istotną kwestią będzie doświadczenie w medycynie tybetańskiej i znajomość technik tam wykorzystywanych, tego jakie są rozwiązania stosowane również np. gdy będzie się wybierać stosowanie ziół w prowadzonych terapiach.

89ostry89

Posty: 13

 
Znaczenie dobrze prowadzonej terapii w zakresie medycyny tybetańskiej to klucz do jej skuteczności. Miałem styczność z różnymi osobami i niby ta sama medycyna, a efekty zupełnie różne, w jednym przypadku skutki uboczne brak efektów, w drugim w końcu pokonanie tego z czym medycyna tradycyjna sobie nie poradziła więc efekty w dużej mierze zależne są od wiedzy i umiejętności lekarza.

Hezis

Posty: 4

 
Wydaje się, że z medycyną dalekiego Wschodu można często poradzić sobie z różnymi problemami zdrowotnymi, z którymi zwykła medycyna sobie nie radzi.

MociMOC

Posty: 10

 
Myślę, że obecnie z medycyną chińską można osiągnąć wiele pozytywnych efektów dla zdrowia, ale trzeba wiedzieć, gdzie i u kogo się leczyć, bo źle prowadzone terapie mogą również przynosić wiele problemów i skutków ubocznych więc znajomość metod leczenia jest bardzo istotna.

nero45

Posty: 8