dobry przewodnik w Wiedniu

dobry przewodnik w Wiedniu

Jadąc nad Balaton chcemy się zatrzymać w Wiedniu w jedną stronę i w Bratysławie w drugą. Jak możecie polecić jakiegoś przewodnika, który oprowadza małe grupy w Wiedniu i będzie w stanie nam ciekawy program zaproponować.

agdb1301

Posty: 1

 
Wiedeń warto sobie dobrze zaplanować, bo to duże miasto a zabytków wartych zwiedzenia jest naprawdę dużo. Na stronie: https://przewodnik-wieden.pl/ – masz dokładnie opisane co jest warte uwagi.

Anna86

Posty: 10

 
Szukając przewodnika warto wybrać kogoś kto lokalnie działa, bo jednak zna miasto i jest w stanie podpowiedzieć co warto zwiedzić, na co zwrócić uwagę planując zwiedzanie Wiednia. Więc taka pomoc przy planowaniu wyjazdu może się okazać cenna.

dominikk6

Posty: 2

 
Z takim przewodnikiem masz wygodę, bo sam nie musisz się martwić o to co zwiedzać i to na pewno duży plus. Poza tym można liczyć na to, że jakieś ciekawostki będzie się można także dowiedzieć o danym mieście.

Motospec

Posty: 20

 
Jeśli Wiedeń to moim zdaniem z przewodnikiem, jednak tak wiele jest tam miejsc, że jak macie ograniczony czas to przyda się ktoś kto takie zwiedzanie uporządkuje i będzie w stanie podpowiedzieć co zobaczyć.

omen100

Posty: 6

 
Myślę, że warto będzie szukać kogoś kto Cię przez takie zwiedzanie Wiednia poprowadzi i podpowie co warto zobaczyć, szczególnie że samodzielnie trudno też taki wyjazd zaplanować.

Umber5

Posty: 3

 
Zobacz sobie przewodników, którzy ogarniają małe grupy, nie każdy takie prywatne wycieczki oprowadza, niektórzy działają w Wiedniu i okolicach, ale mogą się skupiać tylko na małych grupach.

Cercyl34

Posty: 23