Strona główna > Sport a turystyka > Wczasy > coraltravel kraków m1, szukam !

coraltravel kraków m1, szukam !

coraltravel kraków m1, szukam !

Zastanawiam się nad wyjazdem wakacyjnym, natomiast jestem sam. Znacie może jakieś biuro podróży, jakie jest w stanie zaoferować mi taki wyjazd? Wiem, że jest z tym ciężko i na ogół trzeba płacić za dwie osoby, a tego nie chce.

dada45

Posty: 1

 
Byłem w wielu miejscach, ale taki najlepszy klimat był na Majorce. Niby gorąco, ale jednak się tego nie odczuwa tak bardzo jak chociażby w Grecji. Grecja jest piękna, ale jechać tam w środku lata to wyzwanie dla każdego.

johncena67

Posty: 12

 
Według mnie dzisiaj w grę wchodzi tylko samochód. Zauważcie, że do Grecji będziecie jechać dobę, a samolotem będziecie tam za dwie godziny. Po co się męczyć? Przy dzisiejszych cenach paliwa jest to bardzo kosztowne, dlatego lepszym rozwiązaniem jest obserwować tanie oferty na zorganizowane wyjazdy, bo to się opłaca bardziej.

Strzała

Posty: 17

 
Liczy się nie tylko cena, ale przede wszystkim podejście do klienta. Na miejscu powinien być rezydent, do którego w razie potrzeby można będzie się zgłosić. To osoba, która jest obeznana w tym, co robi, dlatego chętnie pomaga.

Rakewo

Posty: 2

 
Jeśli ktoś jedzie z dziećmi to warto sprawdzić terminy tak żeby nie było tam czterdziestu stopni w cieniu, bo to już przyjemne nie jest dla nikogo z naszej rodziny.

Nikusinski23

Posty: 13

 
Przechodziłem ostatnio obok coraltravel w Krakowie i widziałem, iż propozycji mają wiele. Można je sprawdzić też poprzez Internet na https://www.coraltravel.pl/biura-podrozy/malopolskie/krakow/krakow-salon-firmowy-175.

Rico

Posty: 10

 
Z tego, co mi wiadomo to, jeśli chce się mieć animacje i to po polsku to trzeba sprawdzić niesłychanie dokładnie oferty. Można też wejść w specjalne oferty właśnie z takimi animacjami.

jurcio

Posty: 9