Strona główna > Uroda a zdrowie > Studio kosmetyczne > chcę laserowo usunąć owłosienie

chcę laserowo usunąć owłosienie

chcę laserowo usunąć owłosienie

Cześć. Polećcie mi dobre, sprawdzone salony oferujące depilację laserową we Wrocławiu. Jest tutaj ktoś, kto korzysta z takich usług i jest zadowolony z jakości obsługi?

atek562

Posty: 7

 
Też zastanawiam się nad depilacją laserową, bo przyznam szczerze, że zabiegi woskiem, z których teraz korzystam dla mnie są bardzo męczące.

stanhold43

Posty: 25

 
Niedawno zdecydowałam się na laserową depilację przedramion i bardzo jestem zadowolona z efektu. Zabieg wykonywany był laserem Vectus, który jest bardzo precyzyjny, nie wiążę się z bólem (ma specjalną nakładkę chłodzącą, dzięki czemu niemal nie czuć ciepła i nie ma ryzyka poparzeń).

codePerformance

Posty: 19

 
Jeszcze nie korzystałam z depilacji laserowej, ale też się zastanawiam nad takim zabiegiem. Ponoć efekt jest trwały, włoski nie odrastają.

Dzidzia

Posty: 7

 
Sprawdź sobie ofertę salonu Vectus Palomar – www.laservectus.pl . Koleżanka korzystała z ich usług (depilowała nogi, pachy i wąsik) i jest bardzo zadowolona z efektu. Mówiła, że widać go było już po pierwszym zabiegu, a ona ma ciemniejszą cerę więc nie zawsze jest to takie oczywiste.

Geo-Fort

Posty: 8

 
Ostatnio wspólnie z koleżanką zastanawiałyśmy się nad depilacją laserową nóg, ale na razie jesteśmy na etapie przeglądania ofert, także chętnie też poczytam opinie innych na temat tego typu zabiegów.

mew soncz7777

Posty: 12

 
Depilacja laserowa pozwala uzyskać trwały efekt, dlatego wydaje mi się, że warto zainwestować, aby wreszcie mieć spokój z bolesnymi zabiegami w domu czy salonie kosmetycznym.

LiToPe

Posty: 26