Strona główna > Uroda a zdrowie > Studio kosmetyczne > bezpieczna laserowa depilacja

bezpieczna laserowa depilacja

bezpieczna laserowa depilacja

Poszukiwany profesjonalny gabinet medycyny estetycznej, w którym wykonywane są profesjonalne zabiegi depilacji laserowej! Macie info o takiej dobrej firmie w Lublinie?

Klarka34

Posty: 16

 
Mam znajomą, która niedawno zaczęła chodzić na tego typu zabiegi. Mówi, że to nic nie boli. Ale nie mam pojęcia gdzie ona chodzi, chyba gdzieś na Czechowie.

Milo@3

Posty: 25

 
Mam koleżankę, która ma to nieszczęście, że rośnie jej wąsik i to taki dość widoczny. Namawiam ją na laser, ale ona się boi, że ją to poparzy, czy coś w tym stylu. Ech...i weź tu jej wytłumacz.

GGregbard

Posty: 27

 
Indywidualnie dobiorą Ci parametry zabiegu w Silk Touch na Spółdzielczości Pracy, dokładnie mają siedzibę w Olimpie (ich portal -www.silktouch.pl). Ja do nich za niedługo idę na drugą serię laseru diodowego na plecy i po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona. Już z resztą widzę efekty, sporo włosków zniknęło, a to dopiero początek!

qbencjusz

Posty: 24

 
Niby laser trochę kosztuje, ale jakby policzyć ile się w życiu maszynek, pianek, wosków zużyło, to pewnie wyjdzie ostatecznie na to samo. ;-)

Zyciowwy

Posty: 13

 
Zaliczyłam pełną serię zabiegów na nogi i powiem szczerze, że to jest dla mnie coś wspaniałego. Koniec z goleniem nóg, koniec z ciągle odrastającymi włoskami, z tępymi maszynkami i z tym traceniem czasu.

Shastka

Posty: 21

 
Moja znajoma robiła sobie nogi laserem i zwłaszcza latem naprawdę jej zazdroszczę tego. Może chodzić w sukienkach praktycznie codziennie, a ja ciągle muszę uważać, czy aby tam na dole wszystko jest okej ;-)

vincek

Posty: 36

 
Dużo zależy od kosmetologa, w jaki sposób dobierze program i dawkę laseru. No i oczywiście od samej klasy lasera też dużo zależy. Czytałam ostatnio o tym artykuł.

mJaUrVcEin

Posty: 15

 
Ile kosztuje takie jedno naświetlanie laserem tak około? To jest coś koło 100 złotych, plus minus? I rozumiem, że taki naświetlań trzeba kilka tak? To będzie wtedy koszt kilkuset złotych...

kkjmk33

Posty: 22

 
Moja siostra jest kosmetyczką, mogę z nią pogadać, może akurat będzie znała w mieście jakiś dobry salon gdzie takie zabiegi wykonują na poziomie.

Kruczek23

Posty: 35