Jakie macie doświadczenie z izolacjami z pianki PUR

Jakie macie doświadczenie z izolacjami z pianki PUR

Jakie polecicie rozwiązania jeśli chodzi o izolację, czy pianka PUR będzie dobrą opcją? A jeśli tak to jaką markę wybraliście jeśli chodzi o natrysk? Jeśli możecie coś pod tym kątem polecić, macie wykonawcę, który będzie faktycznie gwarantował wysoką jakość izolacji to dajcie znać.

Mamusek3

Posty: 1

 
Wybieraj wykonawcę do natrysku z doświadczeniem, który zadba o w pełni profesjonalną usługę i zagwarantuje, że izolacja będzie stać na wysokim poziomie. Na pewno istotne będzie także to jaką maszyną będzie robiony natrysk.

dziubbek56

Posty: 4

 
Jeśli pianka będzie odpowiednio natryskiwana dobrymi maszynami to masz gwarancje dobrze zrobionej izolacji, z której faktycznie będziesz zadowolony.

Haze89

Posty: 19

 
Sama pianka to dobra opcja, ale trzeba mieć firmę, która to zrobi odpowiednio, a także zadbać o to, by sama pianka, jaką będzie się wybierać także była dobrej jakości więc na to zwracaj uwagę.

y-grek56

Posty: 7

 
Obecnie zrobiła się moda na piankę i też wiele firm, które to robią, ale uważaj na pseudo wykonawców, lepiej jakąś firmę z doświadczeniem tak jak https://ekopur-system.pl bo znają temat i pracują na dobrych maszynach z odpowiednim ciśnieniem, temperaturą. Przy tanim sprzęcie może się okazać, że pianka będzie źle wykorzystana a izolacja marna.

090913123

Posty: 16

 
Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie pianka PUR przede wszystkim dlatego, że taka izolacja nie ma mostków termicznych, żadnym materiałem takiej skuteczności nie uzyskasz.

sgm56

Posty: 20

 
Warto mieć kogoś z doświadczeniem do wykonania izolacji z pianki. Ważna jest sama pianka odpowiedniej jakości pianki oraz to, by korzystać z dobrej maszyny do natrysku.

TeS

Posty: 23

 
Jak masz dobrego wykonawcę, który zagwarantuje izolację z dobrej pianki i natryskiwaną odpowiedniej jakości maszyną to można liczyć na to, że efekty takiego natrysku będą bardzo dobre i izolacja będzie skuteczna.

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Szukaj kogoś kto ma doświadczenie jeśli chodzi o wykonywanie izolacji a jednocześnie będzie w stanie zagwarantować prace z dobrą pianką i na dobrych maszynach, które sprawią, że izolacja będzie wykonana w odpowiedni sposób.

KRK-Gosiaa

Posty: 2