Strona główna > Uroda a zdrowie > SPA > Kurs masażu Shirodhara

Kurs masażu Shirodhara

Kurs masażu Shirodhara

Witam serdecznie, zależy mi na uczestnictwie w kursie masażu Abhyanga, lubię oczyszczone ciało, dlatego tak zależy mi na nauce właśnie jego. Bardzo proszę o informacje dotyczące kursów.

Meriakk3

Posty: 19

 
Witam, bardzo zależy mi na zrobieniu sobie kursu masażu, chcę mieć wiele umiejętności. Możecie powiedzieć mi czy zapisanie się na kurs ze strony internetowej www.akademia-masazu.pl będzie błędem czy raczej to dobry wybór? doradźcie mi proszę, będę wdzięczna.

Alexxisss

Posty: 30

 
mam również podobny problem, gdyż nie wiem również gdzie można odbyć kurs masażu, chciałabym aby ktoś mi podpowiedział i wskazał jakiś kierunek. Będę ogromnie wdzięczna za informacje, z góry ogromnie dziękuje za odpowiedzi.

jajosz12

Posty: 22

 
mojego chłopaka również bolą plecy, chce mu pomóc z tym problemem i również postanowiłam zapisać się na kurs masażu, który ma zastosowania lecznicze i przeciwbólowe, mam nadzieję, że mi się uda i mu pomogę.

Rimano

Posty: 42

 
Dzień dobry, bardzo polecam kursy masażu, są naprawdę dobre, dzięki nim możemy sprawić przyjemność naszym bliskim, dobrze jest umieć różnego rodzaju techniki i sprawić przyjemność naszym bliskim.

Skuteczność

Posty: 31

 
Dzień dobry, najlepszą szkołą masażu jest www.akademia-masazu.pl , nigdzie indziej nie znajdziecie tak atrakcyjnej i ciekawej oferty. Miałam przyjemność uczestniczyć już na paru kursach i wiem co mówię. Sami się przekonacie.

quios

Posty: 36

 
jestem osobą, która lubi zdobywać wiele nowych i ciekawych umiejętności więc myślę, że również zapisze się na kurs masażu kamieniami, jest to bardzo ciekawe. Moja nowa umiejętność pozwoli sprawić mi przyjemność najbliższym.

Aweeee

Posty: 32

 
Chcę się również nauczyć sztuki masażu jednak nie mam pojęcia gdzie należy się udać aby móc się takiego zadania podjąć. Wiem, że gdzieś na pomorzu mają świetna ofertę, możecie rozwinąć temat i podpowiedzieć co nieco?

arko1916

Posty: 30

 
na stronie internetowej www.akademia-masazu.pl  znajdziecie wiele terminów dotyczących różnych kursów masażu. jestem aktualnie po takim kursie i mogę wam go polecić gdyż jest naprawdę dobry, wiele się nauczyłam i spędziłam bardzo miłe chwile z fajnymi ludźmi.

blain_23

Posty: 36