Strona główna > Uroda a zdrowie > SPA > rehabilitacja kręgosłupa Gdańsk

rehabilitacja kręgosłupa Gdańsk

rehabilitacja kręgosłupa Gdańsk

Dzień dobry. Znacie jakiegoś rehabilitanta, dla jakiego nieobce są kłopoty tj. zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych? Dajcie znać.

mazi1991

Posty: 14

 
Dzisiaj interesuje mnie rehabilitacja po urazach sportowych. Zależy mi na wysokiej jakości rehabilitacji, choć z drugiej strony mam mocno ograniczony budżet...

Hoteowo24h

Posty: 11

 
Przygotujcie się na to, iż dobry fizjoterapeuta w Sopocie oczekuje także sowitego wynagrodzenia za własne usługi. Niemniej jednak to dość logiczna sprawa...

dyduch34

Posty: 12

 
Nie ukrywam, że dobry masażysta w Gdańsku trafił mi się dopiero wówczas, gdy skorzystałam z usług kilku przedstawicieli tej profesji. Teraz pozostaję jemu wierna :)))

Fifczak90

Posty: 14

 
Obecnie interesuje mnie rehabilitacja po urazach sportowych. Zależy mi na wysokiej jakości rehabilitacji, choć z drugiej strony mam mocno ograniczony budżet...

dubuś_90

Posty: 16

 
Mi niezbędny jest ktoś, dla kogo przeszkody nie będą stanowiły zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych, albowiem właśnie z takim problemem borykam się od dłuższego czasu. Mam nadzieję, że uda mi się trafić na profesjonalistę.

borek149

Posty: 18

 
Dobry masażysta w Gdańsku to ten, którego ofertę możecie znaleźć pod tym adresem: http://gdansk.emiasto.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-masazysta-gdansk-sopot.html. Nigdy mnie nie zawiódł. Rekomendowałam jego usługi także wielu znajomym i rodzinie :-)

brzoza78

Posty: 10

 
Jestem świadoma tego, jak mnóstwo zaangażowania żąda rehabilitacja po endoprotezoplastyce, lecz jestem gotowa podjąć się tego wyzwania na 100%. Mam nadzieję, iż wkrótce będę mogła pochwalić się pozytywnymi efektami przeprowadzanej rehabilitacji :)

Bialy_Wilkos

Posty: 22

 
Nie ma uniwersalnej sposoby na to, abyście trafili na dobrego fizjoterapeutę w Gdańsku. Nieraz wystarczy odrobina szczęścia, gdy w innych wypadkach trzeba po prostu sięgnąć z usług co najmniej kilku fizjoterapeutów, aby wyrobić sobie właściwą opinię.

Argh

Posty: 43