Strona główna > Uroda a zdrowie > SPA > Fotel do masażu kręgosłupa

Fotel do masażu kręgosłupa

Fotel do masażu kręgosłupa

Co sądzicie o wykorzystywaniu fotela masującego w ramach rehabilitacji po wypadku samochodowym? Zastanawiamy się z mężem nad zakupem czegoś takiego – a nie jest to mały wydatek – dlatego chcemy mieć w miarę pewność, że to coś faktycznie pomoże, bo żeby tak mąż miał chodzić na masaże do fizjo, to średnio ma czas, siłę i też jednak w długiej perspektywie czasu jest to kosztowne...

TomekK 

Posty: 5

 
Jeśli ktoś chce kupić taki masujący fotel do prywatnego użytku to na pewno polecałabym sklepy medyczne, bardziej specjalistyczne a nie jakiś obwoźnych sprzedawców robiących prezentacje w domu i wciskających jakieś dziadostwo. Nasz fotel kupowaliśmy z mężem od Prohealth prohealth.pl i działa już drugi rok bezawaryjnie (a korzystamy sporo). Firma ma swój sklep online na prohealth.pl.

grzes3345

Posty: 15

 
W hotelu gdzie nocowaliśmy w Ustce mieli takie fotele masujące i spędziłam tam trochę czasu. Powiem że dla mnie taki masaż na fotelu jest lepszy niż normalny. No i na pewno plusem jest dostępność...jeśli miałabym taki w domu to mogłabym się masować kiedy bym miałą na to ochotę..

Krzysio

Posty: 20

 
Nie mam pojęcia od kogo tego typu fotel masujący kupić. Nigdy z czegoś takiego nie korzystałam, chociaż w uzdrowisku gdzie ostatnio byłam w górach to mieli coś takiego, widziałam że sporo osób się ustawiało w kolejce żęby skorzystać.

Cybooor

Posty: 5

 
Moi rodzice parę razy robili podchody pod taki fotel z masażem ale chyba się skończy na tym, że to my z bratem im kupimy :) To jest jednak spory koszt, a jak weźmiemy we dwójkę to się nam rozejdzie.

kLIMERRRR5

Posty: 10

 
Witam. Myślę, że takie fotele to mają głównie zastosowanie w ośrodkach różnego typu – uzdrowiska, hotele, spa i tak dalej. Tak prywatnie do domu to chyba mało osób stać na taki luksus...no chyba, że tylko ja tak mało zarabiam? ;-) Kto wie...w końcu jest 500+ ;-)

Januszek

Posty: 10

 
Na pewno dobrym kryterium jeśli ktoś chce kupić fotel masujący jest cena. Jeśli fotel jest za tysiaka to raczej bym tutaj cudów jeśli chdozi o terapię nie oczekiwał.

gregcie@

Posty: 24

 
Nie wiem gdzie i nie wiem jakie ale na pewno chcemy kupić do nas do ośrodka fotele masujące za jakiś czas. U nas głównymi gośćmi są seniorzy, w tym dużo gości z Niemiec także zainteresowanie takimi masażami na pewno będzie.

Peleczek3

Posty: 31