Strona główna > Uroda a zdrowie > Ślub > fotograf na ślub gdynia

fotograf na ślub gdynia

fotograf na ślub gdynia

Z jakiego kamerzysty na weselu warto skorzystać w Gdyni? Chcę kogoś lokalnie zatrudnić, a wcześniej koniecznie poznać. Mam już wstępnie kilka wizytówek, ale wolę też poznać wasze opinie. Może coś się ciekawego trafi. Robię bardzo duże wesele, spore obciążenie, więc przydałby się ktoś faktycznie doświadczony.

tigra32

Posty: 3

 
Jak kamerzysta robi też filmy reklamowe i jakieś inne projekty to na pewno opcja godna zainteresowania.

gregcie@

Posty: 17

 
Ceny w branży to mniej więcej 1000 – 6000 złotych. Warto szukać połączeń, np. kamerzysta i fotograf, bo najczęściej wychodzi taniej niż przy korzystaniu z każdego specjalisty oddzielnie.

abardyt

Posty: 24

 
U mnie sala weselna charakteryzowała się strasznymi warunkami oświetlenia. Gość od dekoracji coś nie tak zrobił, ale mój kamerzysta ogarnął temat idealnie i zaproponował wyrównanie całego klimatu, więc zmartwienie odeszło. Film promocyjny firmy, z której korzystałem zostawiam youtube.com/watch?v=gAztzqQxEIA. Obejrzyj. Jakość po zleceniu faktycznie identyczna, jak na filmie promocyjnym. Nie wiem, czy w Gdyni kogoś lepszego znajdziesz. Mnóstwo amatorów działa obecnie, a tutaj widać doświadczenie po pierwszym kontakcie.

dobruś00

Posty: 20

 
Zainteresuj się użyciem dronów, bo można naprawdę wyczarować super ujęcia. Poza tym goście w większości są dronem mocno zainteresowani. Zawsze coś nietypowego się sprawdza na weselach.

Szozi

Posty: 14

 
Z fotografem najczęściej się podpisuje umowę o dzieło, więc w sumie jakieś tam wielkie formalności odpadają.

mew soncz7777

Posty: 13

 
Zainteresuj się fotoksiążką z wesela, bo super pamiątka. Fajna opcja to również fotobudka ze śmiesznymi gadżetami. Połączenie fotobudki z usługami fotografa robi niezłe wrażenie moim zdaniem.

cr7

Posty: 9