ślubne targi w krakowie

ślubne targi w krakowie

Co możecie napisać na temat małopolskich targów ślubnych, które będą organizowane bodajże 7 i 8 listopada? Zapowiada się fajna impreza, ale nie wiem czy warto poświęcać czas i kasę, więc pytam Was.

zenio30

Posty: 12

 
Targi ślubne? Fajna sprawa, też właśnie zastanawiam się nad tym, czy nie wybrać się na nie do Krakowa, bo planuję w 2017 wziąć ślub - więc czasu nie mam aż tak wiele :)

mniszekkk5

Posty: 14

 
Jak najbardziej mogę polecić Małopolskie Targi Ślubne - są organizowane w Krakowie już od 18 lata, wszystko jest eleganckie, nowoczesne, do tego bilet wstępu kosztuje tylko 15 zł, więc niewiele.

bunia98

Posty: 17

 
Regularnie chadzam na takie targi, ponieważ jestem fotografem ślubnym. No i z tego co widzę, to wszyscy są zadowoleni, zresztą zazwyczaj takie targi są darmowe albo tanie, więc nie ma ryzyka.

Jasio234

Posty: 16

 
Bywałem na targach w Poznaniu - jeżeli te w Krakowie są tak samo spoko, to na pewno nie będziesz żałował. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Worms

Posty: 18

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

Sagerrak

Posty: 33