Strona główna > Uroda a zdrowie > Ślub > Podziękowania weselne

Podziękowania weselne

Podziękowania weselne

Mam sprawę do osób, które są już po ślubie. Co wymyśliliście jako upominek dla gości? Moi znajomi dali gościom swoje zdjęcia w ramce. Ja nie mam jeszcze pomysłu.

Totek

Posty: 20

 
Witam! Na nasze wesele to kupiliśmy takie specjalne spersonalizowane medaliony z czekolady. Rodzicom się bardzo spodobały. Duże, okrągłe, z dedykacją i weselną grafiką. Jest to jakiś pomysł.

1AdamoSk

Posty: 44

 
Fajnym podarunkiem dla gości będzie wasza ślubna fotka. Ale to już po wszystkim można im wysłać pocztą, albo na poprawinach, jeśli uda się tak szybko wywołać!

FOTOhihi

Posty: 34

 
My z mężem w zeszłym roku wybraliśmy podziękowania dla gości firmy Chocomania, akurat tak się złożyło, że pracownie mają w naszej okolicy więc podjechaliśmy na miejsce i zaproponowane upominki mega nas zaskoczyły!

Super sprawa polecam piękne i smaczne czekoladki dodatkowo dostaliśmy w gratisie czekolady w podziękowaniu dla rodziców. Goście byli mile zaskoczeni czekoladki tak ładne, że nie chcieli ich zjeść!

Kwatuszek

Posty: 26

 
Warto rzucić okiem na ofertę www.choco-mania.pl. Fajowskie mają tam czekoladki weselne. Dwa dni temu doszło do nas zamówienie od nich i jest git.
Przynajmniej prezenty dla gości już mamy załatwione...jeszcze dużo i tak zostało do ogarnięcia.

Łukasz Z

Posty: 38

 
Życzę powodzenia na nowej drodze życia tak BTW. ! :D Aż mi się własne wesele przypomniało, oj działo się działo! :D Do białego rana!

plusss89

Posty: 34