Szukam miejsca na chrzciny

Szukam miejsca na chrzciny

Cześć wszystkim, szukam miejsca na wyprawienie chrzcin dla mojego synka. Robię drobne, kameralne przyjęcie dlatego sala nie musi być znaczna wręcz winna być mała, skromna i czysta. Jeśli znacie takie miejsce to podpowiedzcie mi gdzie mam szukać. Będę gigantycznie wdzięczna. Cena winna być taka rozsądna.

To tyle z góry dziękuję.

Jarko445

Posty: 28

 
Hej poszukuję domu weselnego albowiem niedługo będę wychodziła za maż i wymaga pilnie zarezerwować termin, jedynie nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Winna być znaczna, albowiem mamy sto osób zaproszonych. Będę znacznie wdzięczna.

Eksperttt45

Posty: 28

 
Witam, również poszukuje Sali na komunię mojego dziecka, przyłączam się do tematu albowiem liczę na to, że ktoś poda niesłychanie fajne miejsce, w jakim będę mogła zorganizować przyjęcie mojemu synowi. Będę wdzięczna za podawanie jedynie tych najlepszych miejsc, z których byliście zadowoleni.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.

Katenn

Posty: 35

 
Witajcie, przyłączam się do tematu ponieważ również mam problem ze znalezieniem miejsca na wyprawienie mojemu dziecku chrzcin. Nie będzie to jakieś duże przyjęcie zatem sala powinna być małą. Nie lubię organizować przyjęć w domu i zatem poszukuję Sali. Jeśli macie namiary na taką małą i ciepłą salę to proszę podzielcie się tym ze mną.

Pozdrawiam i z rury dziękuję.

Pikusiński

Posty: 27

 
Hejka, poszukuje Sali na przyjęcie urodzinowe, nie wiem jaką salę wybrać bowiem nigdy w żadnej nie byłam. Słyszałam, iż sala http://www.akacjowydwór.pl jest najlepsza natomiast nie jestem co do tego przekonana. Co sądzicie o danej Sali? Byliście już w niej? Podobało wam się? Polecacie czy może odradzacie?

Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.

Basienk45

Posty: 36

 
Dzień dobry, moja córka będzie chrzciła swoje maleńkie dzieciatko. Niezmiernie chciałabym aby mój wnuczek miał najpiękniejsze chrzciny na świecie. Jeśli znacie taką salę, na której można takie przyjęcie zorganizować to niezwykle proszę abyście się tym ze mną podzielili. Polećcie mi stosowne miejsce. Będę niezwykle wdzięczna za wszystkie wypowiedzi, jakie można umieszczać w komentarzach poniżej.

Pyszności2

Posty: 33

 
Witajcie, organizowałam urodziny mojej córki na Sali www.akacjowydwór.pl i bardzo wszystkim się podobało. Sala jest przepiękna i zadbana. Wszyscy byli pod wrażeniem jej piękna. Urodziny były jak najbardziej udane. Jeśli się nad nią zastanawiacie to już przestańcie i zarezerwujecie sobie termin, polecam ja bardzo gorąco. Od tamtej pory moja rodzina organizuje przyjęcia tylko na tej Sali.

Lupusx

Posty: 49

 
Dzień dobry wszystkim, niesłychanie proszę o radę odnośnie miejsca, w jakim będę mógł zorganizować mój wesele. Jeśli posiadacie namiary na jakąś niesłychanie dobrą sale, jaka będzie olbrzymia i piękna to dajcie znać, podajcie w komentarzach dane kontaktowe. Cena dla mnie nie gra roli, znaczące aby było pięknie i zachwycająco. Czekam z niecierpliwością!

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

usek

Posty: 50

 
Cześć, nie słyszałam o żadnej Sali, ani w żadnej nie byłam niemniej jednak mogę wam podpowiedzieć, że w Internecie odszukacie dla siebie właściwa salę, bowiem w nim jest dosłownie wszystko. Wpiszcie hasło w wyszukiwarkę i gotowe. Ja bym tak zrobiła na waszym miejscu.

Miłych poszukiwań życzę.

MagikP322

Posty: 24

 
Cześć, słyszałam, iż niezwykle dobrą salę można wynająć w www.akacjowydwór.pl. Nie byłam tam nigdy jedynie moi znajomi niezwykle ją polecają, więc może jest warta zainteresowania. Zobaczcie może akurat wam się spodoba. Liczę, iż pomogłam.

Pozdrawiam, przypadkowo odszukałam wasze forum ;)

FFelxus

Posty: 32