wynajem busów myślenice, szukam !

wynajem busów myślenice, szukam !

Wiecie może jak można wynająć busa i czy to jest kosztowne? Jedziemy w siedem ludzi i w jedno auto się nie zapakujemy. Mało opłacalne jest jechać w dwa samochody.

transerwis

Posty: 1

 
Od wynajmowania busów w Krakowie jest najlepsza firma https://www.andrive.pl. Nie znajdziecie lepszej oferty, bowiem oni mają dokładnie to, czego szukacie na swój wyjazd.

pawel253

Posty: 8

 
Jeździłem mercedesem v z wynajmu i był super. Ten mój egzemplarz miał dwieście trzydzieści siedem koni. To wszystko z napędem na cztery koła. To były niezapomniane chwile. Wyposażenie miał takie, że byłaby z tego naprawdę bardzo, ale to bardzo długa lista.

Meryk87

Posty: 3

 
Korzystałem z firmy andrive i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Mają mercedesy V klasa tak wyposażone, że trudno byłoby to wszystko wymienić. Mocne samochody i do tego mają napęd na cztery koła. Super.

graniek5

Posty: 9

 
Dzisiaj jest o tyle dobrze, że jeśli ma się pieniądze to praktycznie wszystko można wynająć. Można mieć samochód sportowy jak i można mieć busa, który jest luksusowo wyposażony. Wystarczy dobrze poszukać wśród ofert.

włodek

Posty: 7

 
Raz miałem okazje jechać mercedesem V klasa i byłem zaskoczony. Dawniej jeździłem mercedesem vito i tam wszystko trzeszczało. Tutaj tego nie było. Tutaj był luksus jak w klasie S, dlatego gdybym szukał samochodu to na pewno zdecydowałbym się na wynajęcie tego modelu.

Sis45

Posty: 3

 
Interesuje mnie ten temat, ale sprawdzałem ceny i dziś jest to poza moim zasięgiem. Trzeba mieć dużo chętnych żeby takiego busa wziąć, albowiem na tydzień wyjdzie kilka tysięcy złotych. Na pewno gdyby mnie było stać to bym się chwili nie zastanawiał, albowiem podobają mi się takie samochody. Może kiedyś uda się taki wynająć?

Kitas

Posty: 2

 
Z ofertami to raczej problemów nie ma, bo jest tego bardzo sporo. Można znaleźć wypożyczalnie mercedesów V klasa, która proponuje bardzo, niemniej jednak to bardzo luksusowe auta.

codePerformance

Posty: 21

 
Interesuje mnie ten temat, ale sprawdzałem ceny i obecnie jest to poza moim zasięgiem. Trzeba mieć dużo chętnych żeby takiego busa wziąć, bo na tydzień wyjdzie kilka tysięcy złotych. Na pewno gdyby mnie było stać to bym się chwili nie zastanawiał, bo podobają mi się takie samochody. Może kiedyś uda się taki wynająć?

Marti

Posty: 14