jaką firmę transportową polecacie

jaką firmę transportową polecacie

Potrzebuje do transportu drobnicy z Hiszpani jakieś firmy, która będzie w stanie sobie z tym sprawnie poradzić. Jak możecie jakąś firmę polecić, która gwarantuje sprawną obsługę i ma odpowiednią flotę pojazdów to dajcie znać co warto wybierać.

Jooozek

Posty: 1

 
Jest w Sopocie taka firma jak Daf-Trans - www.daf-trans.pl, wiele lat na rynku i obsługa transportów międzynarodowych do Hiszpani. Zarówno pełen ładunki FTL jak i ograniczony transport w zakresie drobnicy.

Basia98

Posty: 6

 
Dobrą opcją będzie szuanie firmy, która ma odpowiednią flotę do transportu drobnicy i transportu ADR. Jeśli masz liczne transporty to ważne będzie także to, by mieli pracowników przygotowanych do organizacji takich przewozów.

Oklimas

Posty: 4

 
Szukaj firmy w okolicy działalności, w ten sposób łatwiej będzie zorganizować sobie obsługę transportu i nie będzie potem problemów z dotarciem do miejsca docelowego.

mazi1991

Posty: 9

 
Dobra firma transportowa działająca na Zachodzie to zarówno obsługa całych pojazdów jak i drobnicy. Większość firm obecnie dba o unowocześnienie floty więc można liczyć na to, żę te usługi będą na wysokim poziomie.

Aleksisss

Posty: 36

 
Dobra firma to przede wszystkim nowoczesna flota i doświadczeni kierowcy. Staraj się szukać takich propozycji, gdzie będziesz miał gwarancje bezpieczeństwa dla swoich transportowanych produktów.

Dzidzidek

Posty: 7

 
Staraj się szukać kogoś kto będzie w stanie zagwarantować profesjonalną obsługę na międzynarodowych trasach. W Polsce już sporo takich firm działa więc nie powinno być problemu ze znalezieniem kogoś kto się tym zajmie.

aLIMER56

Posty: 3