przykłady pluginów na stronę, pomocy!

przykłady pluginów na stronę, pomocy!

Znacie serwis, gdzie wypisane są przykłady pluginów na stronę? Zależy mi, aby były one pomocne w prowadzeniu strony bez żadnych większych umiejętności. Możecie polecić mi jakichś serwis?

Michaś

Posty: 1

 
Pluginy na stronę internetową są niezmiernie przydatne i powinni z nich korzystać wszyscy, aby ułatwić sobie zarządzanie stronę lub blogiem.

xtigerx

Posty: 2

 
Jak chcesz znaleźć przykłady pluginów na stronę to mogę polecić Ci jedną stronę. Tutaj masz link https://x-plugin.pl/react/prosty-pasek-przewijania-simplebar-react. Jest to strona, która pomoże Ci znaleźć wtyczki do zarządzania swoją witryną w Wordpress. Wiele ciekawych wskazówek, wiadomości, a także informacji w jednym miejscu.

pawel253

Posty: 10

 
Programiści w wielu przypadkach mają swoje serwisy internetowe, na jakich wypisują przykłady pluginów na stronę. Możesz z takich portali niezwykle dużo się dowiedzieć, zatem należałoby korzystać z takich informacji.

findme2

Posty: 24

 
Pluginy na stronę internetową są bardzo przydatne. Jeżeli chcesz założyć bloga, to właśnie one mogą Ci pomóc nim zarządzać. Mnóstwo jest ciekawych wtyczek, jakie pożądane byłoby zastosować na własnej stronie internetowej.

Rafałek34

Posty: 4

 
Na różnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z jakich warto korzystać. Niektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

Ananasek4

Posty: 29

 
Powiem wam, że pluginy na stronę internetową są bardzo potrzebne. Kiedy zakładałem swoją stronę, nie wiedziałem od czego się zabrać. Wtyczki pomogły mi stworzyć stronę, która jest przejrzysta i czytelna dla odbiorcy.

wieszdo87

Posty: 3