strony Łódź, szukam

strony Łódź, szukam

Czy tworzenie strony internetowej jest trudne? Chciałbym coś prostego, ale nie wiem czy sam mam się za to brać?

QwerTery

Posty: 1

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic więcej. To przynosi naprawdę duże zyski.

Czytelnik2

Posty: 29

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

Cim45

Posty: 3

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeśli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeśli firma jest dostępna w internecie to ma większe szanse na znalezienie klientów nie tylko ze swoich okolic, ale z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w kilku językach.

Adnidaaw

Posty: 2

 
Bez strony dzisiaj nie ma klientów. Dzisiaj każdy, jeśli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, która ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Warto mieć dokładnie to samo.

TomekK

Posty: 2

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeżeli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeśli firma jest dostępna w internecie to ma większe możliwości na odnalezienie klientów nie tylko ze swoich okolic, ale z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w kilku językach.

krawatos

Posty: 44

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, niemniej jednak wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest niesłychanie łatwa i zyski są olbrzymie. Obecnie klient szuka informacji w internecie. Jeżeli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

Wygodniś22

Posty: 2

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, bowiem oni na wszystko są faktycznie niezmiernie dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te niezmiernie skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

bartek33

Posty: 6

 
Projektowałem amatorsko strony internetowe, ale schodzi się przy tym za długo. Lepiej dać to komuś, kto się na tym zna, bo wtedy wiemy, że wykona to zadanie o wiele lepiej. To nie jest łatwe, dlatego jeśli ktoś nie ma czasu na zdobywanie wiedzy to korzysta z pomocy odpowiedniej firmy.

Illilakip

Posty: 5

 
Można skorzystać z darmowych szablonów, ale dla firmowej strony to nie za bardzo będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, która będzie wizytówką.

Narcyzzz

Posty: 3