Strona główna > Uroda a zdrowie > Odzież dziecięca > gdzie kupić fajne koszulki

gdzie kupić fajne koszulki

gdzie kupić fajne koszulki

Szukam fajnych koszulek, żeby wytrzymały więcej niż dwa, trzy prania. Właśnie nie wiem za bardzo, gdzie szukać. Wszyscy się chwalą, że mają super, a później to się różnie okazuje. Może macie sprawdzone, bardziej niszowe marki i możecie się podzielić?

Yuri20

Posty: 3

 
Wydaje mi się, że teraz właśnie wraca moda na odzież zamawianą pod sylwetkę. Ludzie coraz bardziej cenią indywidualny wizerunek. Jednak w tych czasach wyróżnienie z tłumu często gwarantuje sukces życiowy. Taka prawda.

Adnidaaw

Posty: 2

 
Właśnie szwalnie mają w Polsce wysoką jakość i często realizują zamówienia dla międzynarodowych marek. Po drugie na pewno przeglądają materiał dokładnie przed zastosowaniem, a w masowej produkcji nie masz takiej gwarancji.

TomekK

Posty: 15

 
To prawda, że coraz trudniej trafić z dopasowaniem w niektórych markach i to jest coraz większy problem dla wysokich, albo bardziej rozbudowanych mężczyzn. Trzeba zamawiać niestety, ale koszty warto i tak ponieść ze względu na większą wygodę.

Kasia

Posty: 7

 
Minimalistyczne koszulki, do tego spersonalizowane zamówisz w https://easetailored.com/ i to się najbardziej opłaca. Nie chcesz łazić po sklepach, ciągle kombinować, czy to jest dopasowane, czy nie? Po prostu im zlecasz, w szwalni bezpośrednio i problem z głowy.

Vez

Posty: 20

 
Możesz jeszcze spojrzeć na koszulki z lekkim dodatkiem elastanu, bo bardziej optymalizują się do sylwetki i wydaje mi się, że też nieco więcej prań wytrzymują.

Mariusz

Posty: 5

 
Sieciówki, jak zauważyłem przekręcają tabele rozmiarów. Przyzwyczaisz się do czegoś, kupujesz w ciemno, a się okazuje, że ubranie za małe :) Już nigdy więcej, tylko spersonalizowane zamówienie w szwalni. Nic innego tak naprawdę nie ma sensu pod kątem jakościowym.

xacax

Posty: 7

 
Patrzysz na bawełnę premium i na dopasowanie. Nie bój się też zwrotów, jeżeli czegoś nie trafisz. Dobre marki nie robią z tym problemów. No i opłaca się szukać czegoś nowego, bo najczęściej masz promocje na pierwsze zakupy.

Lalka

Posty: 7