Strona główna > Uroda a zdrowie > Manicure > właściwości śluzu ze ślimaka

właściwości śluzu ze ślimaka

właściwości śluzu ze ślimaka

Śluz ze ślimaka w pielęgnacji skóry narażonej na problemy dermatologiczne to waszym zdaniem dobry pomysł?

Booss23

Posty: 3

 
Serum ze śluzem ślimaka nie jest ogólnie drogie https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Snail-slimak/158, a jednak działa bardzo skutecznie. Właśnie dermatolodzy polecają coś takiego na suchą skórę, nawet na takie poparzenia, czy to po siłowni, czy na skutek chemii w innych kosmetykach. Łagodzi automatycznie praktycznie wszystkie stany zapalne na skórze.

Kitas

Posty: 6

 
Bardzo ciekawy wątek, a kosmetyki ze śluzem ślimaka według mnie najlepiej nawet pachną z większości spotykanych na rynku.

Black_Riot

Posty: 5

 
Podobno na niektórych hodowlach ślimaków to odkryli, że śluz właśnie działa na skórę, dość przypadkowo. Ciekawa sprawa, bo natura właściwie rozwiązuje wszystkie problemy człowieka.

Radziu

Posty: 6

 
W Japonii dość popularny składnik, a wiadomo, jak pięknie Japonki wyglądają praktycznie w każdym wieku. Tam właśnie takie rzeczy zdobywają największy szacunek w kosmetologii. U nad dopiero to dochodzi.

DobreRADY

Posty: 7

 
Na blizny pomaga. Właśnie taką terapię przeszłam. Trochę to trwało, ale to jedyny kosmetyk, do którego regularnie wracam i tak samo dobrze działa, więc coś jest nar rzeczy.

atomek_25

Posty: 28

 
To można powiedzieć azjatycki pomysł na pielęgnację skóry, ale też wiele kultur starożytnych śluzem ze ślimaka się leczyło. Doceniam, że bezpiecznie pozyskują dla ślimaków. Dość ciekawa sprawa i nie wiedziałam, że tyle funkcji prozdrowotnych posiada.

Ludmo

Posty: 7