Strona główna > Uroda a zdrowie > Manicure > naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Hej dziewczyny, potrzebuję namiaru na internetowy sklep z kosmetykami, zwłaszcza z dermo rzeczami dla skóry naczynkowej. Ktoś, coś? Jakie kremy na swoje naczynka stosujecie, jak efekty? Mi to szczególnie jak słońce mocno świeci to się daje we znaki, skóra źle UV znosi...

figo

Posty: 11

 
Ciekawe maski w żelu sprzedają na stronie e-naturalne.pl. Kupiłam sobie ostatnio takie algowe i są efekty, a najważniejsze że cały zabieg zajmuje mało czasu. Wystarczy na pięć minut taki żel nałożyć i gotowe, nie wysiaduje się jajka z maską na twarzy żeby cokolwiek podziałało.

Reg00

Posty: 16

 
Można teraz sobie tych kosmetyków nakupować dużo, jak pamiętam jeszcze w domu jak mieszkałam z rodzicami to mama miała gdzieś 1/3 z tego co ja teraz używam.

adam86

Posty: 4

 
Ja to mam kilka zasad kosmetycznych u siebie :) Na pewno kremy kupuję droższe lepsze ale już antyperspirant, żele, balsamy to raczej na jakość super uwagi tutaj nie zwracam.

Kitas

Posty: 9

 
Najgorzej to zawsze na wszelkie kosmetyki moja skóra w okolicy oczu reaguje. Pieczenie, swędzenie, łzawienie i jeszcze więcej różnego typu – enia...Już po prostu przestałam oczy malować.

olbrzym88

Posty: 14

 
Szukam od jakiegoś czasu dobrego balsamu nawilżającego do ciała i czego bym nie kupiła to ten efekt nawilżenia jest chwilowy, z godzinę później i tak skóra jest znowu sucha, jakby się to w ogóle nie wchłaniało.

codePerformance

Posty: 10

 
Staram się kosmetyków internetowo nie zamawiać, jedynym wyjątkiem są perfumy bo jednak tutaj na zakupach online to już można czasami fajnie zaoszczędzić, zwłaszcza jak na prezenty kupuję więcej zapachów to też dużo taniej mi wychodzi niż w sklepie normalnie.

Pendrzeec

Posty: 13

 
Z kosmetykami ciężko mi jest utrafić, dużo muszę najpierw przetestować, posprawdzać sobie nim znajdę rzeczy które moja skóra będzie w stanie zaakceptować, ale w ogóle zauważyłam że też jeśli chodzi o jedzenie to organizm mam bardzo wybredny.

Batiatus

Posty: 19

 
Najwięcej kosmetyków na co dzień to używam typowo pielęgnacyjnych balsamów czy olejków. Akurat mam skórę która się notorycznie przesusza, a już zwłaszcza zimą to czuję jakbym miała skórę twardą jak kamień i totalnie odwodnioną.

TomekK

Posty: 7