Strona główna > Uroda a zdrowie > Manicure > Perfumy

Perfumy

Perfumy

Znacie może jakieś tanie miejsce, gdzie można zakupić markowe kosmetyki i perfumy? Najlepsza byłaby chyba hurtownia, lecz taka, gdzie można wykonać też kupowanie detaliczny. Jak coś to czekam na info.

Radziu

Posty: 10

 
Też zwykle robię zapasy tego rodzaju. Mam swoją zaufaną hurtownię kosmetyczną w Anglii, w której zawsze są dobre ceny. Ale to oczywiście nie jedyna. Wiem, że wiele z nich działa online. Może to rzeczywiście sposób na tańsze produkty kosmetyczne bez wychodzenia z domu :D

Tomcio

Posty: 11

 
Nie narzekam, bo w Anglii można kupić kosmetyki naprawdę bardzo tanio. Znajomi dziwią się, że tak wieloma ich zawsze obdarowuję. Oczywiście, że najlepiej przyjechać tu na miejsce i znaleźć sobie coś pewnego na stałe. To właśnie z dystrybutorami perfum z UK najczęściej współpracują drogerie i perfumerie z całej Europy :)

grzes3345

Posty: 12

 
W takie obniżki nie wierzę :D No chyba, że chcesz zamówić czegoś naprawdę większą ilość. Znajoma miała kiedyś kontakt do dystrybutora perfum w UK i owszem miała dużo taniej, ale musiała zamawiać na jakąś tam minimalną kwotę. Pojedynczo to się chyba nie opłaca, bo trzeba doliczyć koszt przesyłki.

mew soncz7777

Posty: 8

 
Trafiłam tu, bo mam podobny dylemat. Szukam hurtowni kosmetyków, gdzie można byłoby liczyć na naprawdę niższe ceny w ramach zamówienia hurtowego. Nie przeszkadzałoby mi gdyby był to jakiś sprawdzony partner spoza Polski :) Trochę ofert widziałam tego rodzaju, no ale nie mam pewności.

Dalinekk45

Posty: 28

 
Dobrze mówisz, że kosmiczną kwotę :) Niestety jakoś na razie nie będę w Anglii, więc szukam czegoś online. Znajomi złożyli u mnie zamówienia na perfumy, bo miałam wyjeżdżać :) Znam kilka miejsc online, ale poczekam może ktoś odezwie się jeszcze z lepszą ofertą.

Black_Riot

Posty: 5

 
Czekam aż pojawi się tu więcej w temacie dystrybutorów perfum. Tak bez polecenia to troszkę strach korzystać z pierwszej lepszej oferty. Mam nadzieję, iż podzielicie się tu swoimi doświadczeniami. Świetnym pomysłem jest wybrać się osobiście, ale na razie jestem uziemiona poprzez pracę :)

Klaraaa

Posty: 45

 
Kupuję perfumy tutaj https://makeupmania.eu i chwalę sobie współprace z nimi. W Anglii każdy zapach jest tańszy. Nie które z nich można kupić za naprawdę śmieszne kwoty. Opłaca się bardzo, zwłaszcza zakup hurtowy.

seruser

Posty: 6

 
Taniej to jest mało powiedziane :D Udało mi się kupić flakonik Caroliny Herrery za naprawdę małe pieniądze. Obliczyłam oszczędność około 70%, a to po prostu jedna z wielu drogerii. Również podejrzewam, iż w hurtowni takie oszczędności mogą dotyczyć wszystkich perfum projektantów.

Ptaszyna

Posty: 10

 
Znajoma przysłała mi z Anglii o wiele tańsze perfumy niż u nas. Ten sam rodzaj i oczywiście oryginalne. Miała kontakt z dobrym dystrybutorem perfum. Myślę, że dla chcącego nic trudnego. Trzeba trochę poszukać w sieci i tyle. Najważniejsze to żeby znaleźć wiarygodne źródło, a nie kupować w pierwszym lepszym.

labuh

Posty: 23