pomoc przy wzięciu kredytu hipotecznego

pomoc przy wzięciu kredytu hipotecznego

Jakie macie pomysły na zwiększenie opłacalności kredytu hipotecznego? Przez doradcę, czy samodzielnie kombinować pod kątem optymalizacji zdolności kredytowej

Simihu

Posty: 1

 
U mnie rata ponad 400 złotych większa, ledwie na zdolności kredytowej się mieszczę, więc lepiej się upewnij, czy masz jakiś bufor bezpieczeństwa, jakby polityka monetarna jeszcze bardziej wykręciła.

Marioleczka

Posty: 5

 
Potwierdzam. Przez tego doradcę kredytowałem firmę. Nikt mi nie chciał dać kasy, jeżeli samodzielnie się starałem. Z nim jakoś udało się ogarnąć finansowanie.

Sewerynus

Posty: 10

 
Banki już miękną, bo się zyski nie zgadzają. Wystarczy spojrzeć na wyniki GPW i na to, co się teraz dzieje. Jeszcze tani kredyt wróci, bądźcie spokojni :)

Motospec

Posty: 4

 
Często właśnie błędy formalne wykluczają z szybkiego zadłużenia, dlatego doradca to nie jest wcale taki głupi pomysł.

bezi2

Posty: 2

 
Klient, bez doradcy to ma kiepską sytuację teraz. Ostatnio się przekonałem, kiedy poszedłem wstępnie porównać hipoteczny. Tragedia i jaką zdolność trzeba mieć. Dla mnie nieporozumienie w tym momencie.

dawid123

Posty: 7

 
Jak jesteś na granicy zdolności kredytowej pod kredyt hipoteczny to pogadaj z nim https://piotrgrudniewski.pl. Podpowie, co robić i może coś wynegocjuje. Ma sporo kontaktów. Banki ogarnia od dziesięciu lat i wie, w jaki sposób rozmawiać, negocjować za klienta.

Sarev22

Posty: 2

 
Mamy niestety beznadziejnego prezesa NBP. Belka do tej pory był najlepszy, a ten wprowadza chaos i to jeszcze w takich czasach. Trzymajcie się.

Jasio234

Posty: 3