Strona główna > Elektronika w palcu > Karty pamięci do telefonów > Serwis iphone Szczecin

Serwis iphone Szczecin

Serwis iphone Szczecin

Mam uszkodzony wyświetlacz w iPhone i szukam jakiegoś serwisu, gdzie będzie można oddać sprzęt do naprawy. Jeśli możecie coś podpowiedzieć to dajcie znać, zależy mi na jakimś serwisie, gdzie typowo urządzeniami od Apple się zajmują i mają doświadczenie.

asdamk24

Posty: 1

 
Przy urządzeniach od Apple mamy do czynienia ze sprzętami technicznie zaawansowanymi więc warto do naprawy oddać takie urządzenie do dobrze przygotowanego serwisu, który na tej marce się skupia.

TVNbox

Posty: 12

 
Można zwrócić uwagę na różne serwisy, które deklarują się, że naprawiają urządzenia od Apple. Najlepiej mieć serwis z doświadczeniem, który zagwarantuje, że taka naprawa będzie wykonana w profesjonalny sposób.

wisła1905

Posty: 12

 
Sprzętem od Apple zajmuje się serwis na Wojska Polskiego w Szczecinie - https://applemobile.pl/serwis-iphone-szczecin/. Urządzenia naprawiane są na oryginalnych częściach, sprawnie i także w systemie d2d dla tych co nie mieszkają w Szczecinie.

Kitas

Posty: 3

 
Ogólnie sprzęty, które są od Apple można naprawiać w autoryzowanych serwisach tego producenta. To ewentualnie dobry kierunek, ponieważ można liczyć na to, że naprawa będzie zrealizowana w profesjonalny sposób.

basia44

Posty: 8

 
Te możliwości, które daje nam rynek to między innymi autoryzowane serwisy od Apple. W takich miejscach jest dostęp do oryginalnych części więc będzie można oczekiwać, że taka naprawa będzie w pełni profesjonalnie realizowana.

Zbychooo

Posty: 2