czy znacie jakiś najlepszy serwis, który naprawia zalane iPhone?

czy znacie jakiś najlepszy serwis, który naprawia zalane iPhone?

Gdzie naprawiać urządzenia od Apple, żeby mieć gwarancje, że sprzęt będzie dobrze naprawiony? Jak możecie pod tym kątem coś zaproponować, znacie jakiś sensowny serwis, który się specjalizuje w urządzeniach od Apple to dajcie znać.

Black_Riot

Posty: 1

 
Doświadczenie będzie miało istotne znaczenie przy naprawie urządzeń elektronicznych. Warto także wybrać serwis, który będzie w stanie zagwarantować dla wykonanej naprawy gwarancje to będzie najlepsza opcja.

Marioleczka

Posty: 2

 
Dobre serwisy dają gwarancje na naprawę i jak taki uda się znaleźć to wydaje się, że będzie to najlepsze rozwiązanie.

Lechu_351

Posty: 2

 
W tym momencie sporo serwisów pracuje z urządzeniami Apple, ale warto wybrać taki serwis, który będzie w stanie zagwarantować również gwarancje, że będzie w stanie z takimi urządzeniami na odpowiednim poziomie pracować.

Hihoteczek2

Posty: 34

 
Staraj się wybrać serwis, który da na naprawę gwarancje i co ważne będzie znał budowę urządzeń Apple będzie miał również dostęp do oryginalnych części, które są konieczne do tego, by dokonać naprawy sprzętu.

syrena88

Posty: 12

 
Jak masz taką możliwość to oddaj do serwisu autoryzowanego to będzie gwarancja, żę sprzętem zajmą się osoby odpowiednio przygotowane do pracy z urządzeniami Apple.

Lupusx

Posty: 5

 
Mój zalany iPhone był w serwisie Apple Mobile i udało się go przywrócić do życia więc jeśli chodzi o mnie to mogę zdecydowanie ten serwis polecić, na pewno dobrze zajmą się takim sprzętem i będą w stanie go naprawić.

namok

Posty: 6

 
Szukaj w miarę możliwości serwisu, który będzie w stanie zająć się naprawą w krótkim zassie. Jak sprzęt był zalany to tak naprawdę liczy się także czas i trzeba mieć to na uwadze jak będziesz wybierał miejsce naprawy.

edyta123

Posty: 7

 
Sporo jest takich serwisów, które naprawiają urządzenia od Apple więc jak poszukasz to pewnie taki serwis dla siebie znajdziesz i będą w stanie zrobić taką naprawę.

Serduszko4

Posty: 4