kredyt dla firm

kredyt dla firm

Możecie mi podpowiedzieć, co powinien zrobić przedsiębiorca, który w tym momencie dostaje odmowę finansowania w banku? Jak sobie radzić z takim problemem, a pewnie będzie tylko coraz gorzej znając decyzje polityczne.

Kitas

Posty: 1

 
Szczerze to nie wiem, czy bez dodatkowego finansowania poradziłbym sobie z prowadzeniem działalności gospodarczej w tych dziwacznych czasach. Wszystko coraz droższe, a bez kredytu ani rusz, a banki ograniczają przedsiębiorcom możliwości, szczególnie początkującym. Jedyna alternatywa to moim zdaniem szerokie porównanie rynku przez niezależnych pośredników, chociażby https://business-point.pl/ i mocno indywidualne podejście. Teraz chodzi o to, żeby pośrednik naprawdę się zaangażował i dopełnił niezbędnych formalności z bankiem.

codePerformance

Posty: 14

 
Kredyty drogie, a lokaty dalej na niecały 1%, ciekawe kiedy większa inflacja i jeszcze większe ograniczenie zdolności kredytowej właścicieli działalności gospodarczych.

wacławek56

Posty: 6

 
Niestety przekonałem się też o tym. Idziesz do banku, a tam nie kredyt dostajesz, ale odmowę. Niewystarczająca zdolność kredytowa, a przecież normalnie dochody wykazuję. Komiczne. Do czego to doszło, że trzeba się właśnie kierować do mocno wyspecjalizowanych podmiotów.

figo

Posty: 4

 
Współpracowałem z nimi, jeszcze w poprzednim roku i normalnie spłacam, wszystko w porządku. Jednak występuje spora różnica pomiędzy pośrednikami i jeżeli się trafi na dobrego to pojawia się światełko w tunelu.

pawel253

Posty: 8

 
Też uważam, że warto wykorzystać rekomendacje pośredników, bo znają specyfikę banków. Zobacz też, jakich mają partnerów i czy posiadają know how do właściwej analizy kondycji finansowej.

pawel253

Posty: 3

 
Sam nie wiem, co robić. W biznesie jestem od lat, ale teraz czasy takie, że trudno o normalnego, stabilnego klienta. Z drugiej strony trzeba kombinować, nawet z kredytem. Zawsze to szansa na przeskalowanie działalności i opcja wejścia na nowy poziom.

Ymooo2

Posty: 14