magia miłosna, gdzie polecicie ?

magia miłosna, gdzie polecicie ?

Mam problem w miłości. Jak już wydaje się, że jest dobrze to coś się psuje. Trochę nie mam już siły na to wszystko, co zrobić?

mniszko

Posty: 2

 
Mnie nawiedzały demony, albo wampiry energetyczne. Nie było na nic siły i dobrze, że pomógł mi wróżbita, bowiem byłoby źle. Nie miałem siły na życie, w związku było coraz gorzej.

namok

Posty: 10

 
Dla mnie magia miłosna to bardzo poważny temat. Dlatego tutaj https://ezopark.com mam wiele interesujących odpowiedzi. Wam również radzę tam zajrzeć. Ta wiedza się przydaje, bo rośnie świadomość o otaczającym nas wszystkich świecie. Sami sprawdźcie.

bartolini

Posty: 10

 
Każdy ma różne podejście do tego tematu. Dawniej w uroki i wszystkie zabobony ludzie wierzyli niezwyklej. Dziś się to troszkę zmienia, niemniej jednak mam wielu znajomych, którzy nadal to kultywują. Niech każdy robi to, co mu się podoba. W końcu żyjemy w wolnym kraju. Mnie mnóstwo razy specjalista od magii pomógł.

gargulek

Posty: 9

 
Nie wiem, ale mnie takie tematy jakoś bawią. Jeśli ktoś chce niech wierzy, ale nie zapędzajmy się za mocno w tym temacie, bo będziecie się bać z domu wyjść, bo wszędzie czyha zło.

KRK-Gosiaa

Posty: 7

 
Według mnie bez sensu jest bawić w jakieś komentarze skoro ktoś to wyśmiewa i tak faktycznie nie ma w tym zakresie żadnej wiedzy. Większość ludzi niestety tak robi. Pomyślcie troszkę, poczytajcie, co myślicie.

ZaNK3R

Posty: 30

 
Zanim wydacie swoją opinię w tym temacie to wejdźcie na stronę to sobie poczytajcie. Prędko zmienicie zdanie jak Mnóstwo zła się obok nas.

345_14

Posty: 16

 
Zło jest na pewno, ale czy to demony? Sam nie wiem. Duchy zjawy, uroki? To wszystko wydaje się być dobre, ale dwieście lat temu. Dzisiaj raczej nie wygląda to najlepiej. Tylko, że jeśli nam się wydaje, że to do dzisiaj nie pasuje to nie oznacza, że tego nie ma. Warto się nad tym głębiej zastanowić i wyciągnąć wnioski.

doprzodu67

Posty: 3