wszystko na temat ogrodu, szukam

wszystko na temat ogrodu, szukam

Cześć, znacie ciekawe blogi ogrodnicze, na którym znajdę cenne informację o roślinach?

quwejt

Posty: 4

 
Aby posiadać blog ogrodniczy to faktycznie trzeba kochać to co się robi. Jak czytam niektóre blogi to aż chce się nawet iść na działeczkę zrobić porządki, nawet w niezwykle paskudną pogodę.

Marioleczka

Posty: 8

 
W internecie jest bardzo dużo blogów ogrodniczych, na którym możemy znaleźć wiele cennych informacji i porad. Ja akurat bardzo je lubię.

Fifczak90

Posty: 19

 
Na wielu stronach znajdziemy wszystko na temat ogrodu. Jednak nie każda osoba, robi to w sposób ekologiczny. Ja akurat uwielbiam tylko takie ogrody.

Fanatyk

Posty: 16

 
Ja często kupuję gazety np. Ogród. Jeśli na szybko potrzebuję jakichś informacji to korzystam z blogów ogrodniczych.

Ciapek

Posty: 17

 
Blog o ogrodzie to fajna rzecz. Sama chciałabym taki stworzyć. Jednak ja bardzo mało wiem, lecz uwielbiam pracę w ogrodzie. Może kiedyś stworzę coś swojego. Kto wie.

wragler00

Posty: 13

 
Wszystko na temat ogrodu odszukacie na tej stronie http://ogrodnikleszek.pl. Sporo ciekawych informacji i porad można dowiedzieć się z tej strony. A najlepsze w niej jest to, że można dowiedzieć się z niej mnóstwo o ekologii.

Motospec

Posty: 9

 
Cześć, powiem Ci, iż dużo jest blogów ogrodniczych, na których znajdziesz mnóstwo informacji. Pożądane byłoby zarówno kupować sobie gazety ogrodnicze. Ja kupuje i powiem Ci, iż dowiedziałam się sporo cennych informacji.

kkjmk33

Posty: 15

 
Jeśli osoba bardzo kocha przyrodę i tworzy blog o ogrodzie to chce się to czytać. Niektóre portale są bardzo niesmaczne i ciężko mi określić, czy faktycznie wszystko co jest tam napisane, jest zgodne z prawdą.

Niciuśś98

Posty: 6

 
W internecie jest niesłychanie wiele blogów ogrodniczych, na którym możemy znaleźć dużo cennych informacji i porad. Ja akurat niesłychanie je lubię.

Marioleczka

Posty: 10