pościel wełniana, kupię online ?

pościel wełniana, kupię online ?

Poszukuję pościeli we Wrocławiu. Może być nawet sklep internetowy – będzie wygodniej zrobić zakupy. Pościel ma być na prezent, więc chciałabym nie popełnić żadnego faux pa :) Piszcie, polecajcie.

dabuj45

Posty: 3

 
Najlepszą pościel we Wrocławiu znajdziecie tutaj http://posciel.edu.pl. Polecam tę stronkę, bo ciekawie piszą o tekstyliach sypialnianych. Można dowiedzieć się czegoś nowego.

labuh

Posty: 3

 
Mam nadzieję, że kupię taką pościel we Wrocławiu, że nie będę miała problemów z jej znalezieniem. Osobiście wolę takie zakupy w sklepach stacjonarnych, ponieważ mogę dotknąć, sprawdzić naprawdę jak wygląda :) Może jestem staroświecka, ale tak właśnie robię zakupy, zwłaszcza gdy dotyczą pościeli :D

edyta123

Posty: 9

 
Nie wiesz gdzie kupić pościel? Ja też mam podobny problem, bo na pewno nie potrzebuję marketowej jakości, a już na pewno nie chińszczyzny. Muszę poszperać w internecie, bo tutaj jest o wiele więcej możliwości.

cichoszek

Posty: 11

 
Fajnie, że dzięki wam będę wiedziała gdzie nabyć pościel i na co zwrócić uwagę przy jej nabyciu. Jak widać cena nie może stanowić głównego kryterium wyboru. Pozdrawiam i życzę wszystkim udanych zakupów.

Suit

Posty: 19

 
Pościel wełniana to przede wszystkim cieplutka kołderka – najlepszy wybór na jesień i zimę, choć mówią, iż jest ona zarówno idealnym wyborem na lato. Dopiero będę miała okazję przetestować w czasie letnim, natomiast w jesień i zimę sprawdza się doskonale.

mniszek5

Posty: 8

 
Kora, flanela czy satyna? Mnie w sumie jest obojętnie, ale latem to owszem wybieram pościel satynową, bo jest najdelikatniejsza i najbardziej chłodna – idealna na upały.

atomek_25

Posty: 28

 
Nie wiem gdzie kupić pościel z wełny, żeby była dobrego gatunku. Podobno różnią się one, więc nie chciałabym trafić na jakiś bubel lub podróbę. Może coś wiecie na ten temat, czym kierować się przy wyborze tego typu tekstyliów?

Gucio

Posty: 14