nosacz memy, gdzie warto ?

nosacz memy, gdzie warto ?

Czemu te wszystkie memy są takie popularne? Mnie jakoś nie bawią te zdjęcia z mało zabawnymi podpisami.

Mr Frog

Posty: 3

 
Znacie pana schopenhauera w memach? Uwielbiam je. Sami sprawdźcie je na https://lalameme.pl/szukaj/0/0/0/schopenhauer/. Jeśli chce poprawić sobie humor to właśnie te memy przeglądam i mi pomaga.

xacti

Posty: 5

 
Mnie jedne memy bawią, a różne nie. Wszystko zależne od tematyki. Ostatnio czytam te związane z koronawirusem memy, bowiem to temat na okresie. Każdy może wybrać sobie dowolną kategorię z memami, zatem bez względu na to, co nas bawi to się to na pewno w Internecie znajduje. Trzeba szukać dokładnie.

bartek33

Posty: 7

 
Dla mnie znaczny wybór weekendowych memów to podstawa. Wiem, że mam wolne, wiem, że memy będą zwłaszcza o imprezowaniu. Gorzej z poniedziałkiem, niemniej jednak na szczęście czas prędko leci. Znowu będzie można odpoczywać i niezmiernie dobrze się bawić.

Dziadek

Posty: 4

 
Według mnie memy są potrzebne. Nie m znaczenia czy to zbiór śmiesznych obrazków. Dla mnie to chwila w pracy, kiedy mogę odpocząć. Krzemu jest potrzebna odrobina dobrego humoru. Filmu oglądać nie będę, ale memy już tak.

Marioleczka

Posty: 10

 
Memy można tworzyć samemu, lecz tylko, jeżeli masz pomysł. Nie rób niczego na siłę, nie dodawaj treści powielanych setki razy. Mamy takich wiele i szczerze mam tego dość. Każdy chce zaistnieć, lecz pomysłu na to nie ma. Niestety tak to wygląda.

namok

Posty: 10