kołdry puchowe, proszę o pomoc

kołdry puchowe, proszę o pomoc

Zastanawia mnie czy wybierać kłodę na zimę i lato czy lepiej wybrać sobie uniwersalną? Korzystacie z takich kołder?

Oklimas

Posty: 1

 
Szkoda mi czasu na skupianie się, z których materiałów jest wykonana a kołdra. Ma po prostu być wystarczająco duża żeby dla każdego starczyło i nic wiecej mnie nie interesuje. To czy puchowa czy syntetyczna to nie ma znaczenia. Niech każdy decyduje za siebie.

andrew66

Posty: 10

 
Dla mnie kołdra puchowa to nie ta bajka. Pamiętam u babci jak spałem pod taką kołdrą, niemniej jednak obecnie sobie tego nie wyobrażam, zatem wolę albo nic albo wolę lekkie kołdry syntetyczne.

Rico

Posty: 6

 
U mnie musi być ciepło. Nawet, jeśli jest na dworze lato to jak przykrywam się puchową kołdrą aż na głowę. Uwielbiam ciepło, dlatego kołdra puchowa to dla mnie podstawa i nie chce żadnej innej na wymianę.

wigry00

Posty: 12

 
Nie wiedziałem nic o kołdrach puchowych, lecz wszedłem tutaj https://koldry.org i mamy wszystko, czego potrzebuje. Wszystko jest niezwykle dokładnie opisane zalety i wady. Polecam Wam tę stronę.

Fifej23

Posty: 6

 
Na lato dobrze jest wybrać syntetyczną kołdrę, która jest lekka i nie grzeje tak mocno. W okresie zimowym puch nie ma sobie równych. Tylko, że znajomy mówi, że szesnaście stopni do u niego gorąco w sypialni, a u mnie dwadzieścia dwa to zimno. Z wyborem kołdry wcale wówczas nie jest tak bezproblemowo jak nam może się wydawać.

namok

Posty: 7

 
U mnie dziecko śpi pod kołdra puchową, ale dla mnie jest za gruba, dlatego wybieram inny rodzaj wypełnienie. Podobno to coś syntetycznego, ale nie za bardzo się znam, a na metce nic już nie widać. Jeśli szukacie kołdry to trzeba dobrać ją pod względem komfortu i wielkości. To, dlatego trzeba przejrzeć różne oferty.

Tatusiekk

Posty: 4

 
Zgadzam się z tymi, co lubią się wygrzać, że tylko kołdra puchowa jest do tego odpowiednia. Mówimy tutaj o prawdziwym puchu z gęsi, co wcale nie jest łatwe żeby można było znaleźć taką kołdrę. Trzeba znaleźć odpowiedni sklep i to najlepiej przez Internet.

Azazel412

Posty: 5

 
Na lato dobrze jest wybrać syntetyczną kołdrę, która jest lekka i nie grzeje tak mocno. W okresie zimowym puch nie ma sobie równych. Tylko, że znajomy mówi, że szesnaście stopni do u niego gorąco w sypialni, a u mnie dwadzieścia dwa to zimno. Z wyborem kołdry wcale wtedy nie jest tak łatwo jak nam może się wydawać.

propek12

Posty: 8