Kominki w Krakowie, polecicie sklep ?

Kominki w Krakowie, polecicie sklep ?

Cześć. Planuję remont domu i myśle nad zrobieniem kominka. Czy ktoś kupował kominek w Krakowie na ul. Stattlera? Jakie opinie?

Klarka23

Posty: 3

 
Też właśnie słyszałam o tych wkładach kominkowych gazowych. Wiele osób sobie je chwali. Ostatnio moja koleżanka sobie kupowała i jest bardzo zadowolona. Też się właśnie zastanawiam, czy sobie nie kupić. Będę także szukała sklepu w Krakowie.

Motospec

Posty: 8

 
Ja bym stawiała niezwyklej na kominki gazowe w Krakowie. Nie trzeba przy nich nic robić, są bardzo wygodne. Wiadomo, jak zawsze to jest. Na początku kiedy jest nowe to się dba, a potem się tak często nie sprząta. Kominki gazowe się tak nie brudzą i są łatwe w obsłudze.

saradonin

Posty: 27

 
Co jak co, ale nie powierzył bym pierwszej lepszej firmie montaż kominka w Krakowie. Przede wszystkim najpierw, trzeba poczytać opinie na temat danego sklepu. Szczególnie kiedy chodzi o naprawdę wartościowe rzeczy.

maniek

Posty: 8

 
Też tak uważam. Jak kupował wkład kominkowy gazowy w Krakowie, sklep poleciła mi koleżanka. Wszystko było w porządku, nie miałem żadnych do nich zastrzeżeń. Tu macie linka, możecie zobaczyć, jakie mają kominki http://zwalczamy-smog.pl.

Grabow12

Posty: 11

 
Zgadza się. Też kiedyś nabyłem wkład kominkowy z płaszczem wodnym w Krakowie,wszystko z montażem i nie byłem zaspokojony. Czasem te tańsze firmy są niezwyklej przygotowani i znają się na rzeczy.

Eden66

Posty: 25

 
Cześć. Z doświadczenia wiem, że lepiej zainwestować w montaż kominków w Krakowie, niż samemu to robić. Wydaje mi się, że jak kupujesz w sklepie kominek to montaż masz gratis.

de99ial

Posty: 5

 
Też właśnie słyszałam o tych wkładach kominkowych gazowych. Dużo ludzi sobie je chwali. Ostatnio moja koleżanka sobie kupowała i jest niezwykle zadowolona. Też się właśnie zastanawiam, czy sobie nie nabyć. Będę także szukała sklepu w Krakowie.

Dersei02

Posty: 23

 
Ja posiadam wkład kominkowy powietrzny i zamawiałam ze sklepu z Krakowa. Jestem bardzo zadowolona z ich pracy. Jeśli znajdę linka do ich strony to Ci wyślę.

pawel253

Posty: 3

 
Ja się zarówno zastanawiam nad wkładem kominkowym powietrznym, a wkładem kominkowym z płaszczem wodnym. Nie wiem który wybrać. Może coś mi doradzicie, byłabym wdzięczna. Mieszkam w Krakowie to możecie polecić, jakiś sklep.

Zob4567

Posty: 7