żółw błotny, informacje ?

żółw błotny, informacje ?

Są tutaj osoby, które posiadają żółwia stepowego i są w stanie wypowiedzieć się na temat trudności związanych z hodowlą tego? Warto w waszej ocenie zdecydować się na hodowanie właśnie takiego żółwia u siebie w domu czy raczej nie jest to polecane?

wieslawek

Posty: 2

 
Bardzo mocno każdej osobie polecam hodowanie żółwi stepowych. Ich utrzymanie nie jest bardzo skomplikowane i nie generuje wysokich kosztów. Uważam natomiast, że samo zwierzę sprawdza się rewelacyjnie i opieka nad nim może dostarczyć bardzo dużego zadowolenia i bardzo dużej satysfakcji.

Iunae_Milt

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o żółwie błotne to wiedzę na ich temat można znaleźć na blogu: https://zolwiak.blogspot.com, który naprawdę mocno polecam każdej osobie i który sprawdzi się świetnie.

TomekK

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o hodowlę żółwi lądowych to sam zdobywałem wiedzę na ten temat na blogach internetowych i niezwykle mocno polecam takie działanie. Uważam, iż zdobywanie wiedzy w ten sposób daje najlepsze rezultaty i jest niezwykle komfortowe. Faktycznie pożądane byłoby postawić na takie rozwiązania i zdobywanie wiedzy właśnie w ten sposób.

Phylu

Posty: 4

 
Żółwie stepowe są bardzo łatwe w hodowli i uważam, że warto posiadać właśnie takie zwierzęta. Każdej osobie polecam hodowanie takowych, ponieważ można w ten sposób bardzo dużo zyskać i można być szczęśliwym z odpowiedniego działania i podejścia do sprawy, które będzie sprawdzało się bardzo dobrze. Moim zdaniem warto na takie działanie stawiać.

Gucio

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o hodowlę żółwi lądowych to sam korzystałem z bloga, który zawierał niezwykle dużą i wartościową wiedzę na temat tych zagadnień. Na blogu można było odszukać niezwykle wartościowe porady na temat hodowli i odpowiedzi na na ogół zadawane pytania. Uważam, że skorzystanie z bloga jest zatem idealnym wyborem.

cichoszek

Posty: 14

 
Uważam, że żółwie wodne to naprawdę fantastyczne zwierzątka, którymi jak najbardziej warto się zainteresować, ponieważ sama hodowla takowych może być niesamowicie przyjemna i komfortowa dla wszystkich osób.

Worms

Posty: 13

 
Uważam, że posiadanie żółwia w domu jest niesłychanie odpowiednie. Moja koleżanka ma takie zwierzątko i z tego co wiem to nie generuje ono większych kłopotów podczas samej hodowli.

Dydusek

Posty: 21

 
Bardzo mocno każdej osobie polecam hodowanie żółwi stepowych. Ich utrzymanie nie jest niezwykle skomplikowane i nie generuje wysokich kosztów. Uważam lecz, iż samo zwierzę sprawdza się rewelacyjnie i opieka nad nim może dostarczyć niezwykle olbrzymiego zadowolenia i niezwykle ogromnej satysfakcji.

bartek33

Posty: 13

 
W mojej ocenie żółwie błotne są doskonale opisane w sieci i należałoby poszukać pożądanych blogów, jakie będą zawierały wartościowe informacje i z którymi naprawdę należałoby się zapoznać.

Zbyszek

Posty: 6