koszulki reklamowe, znacie ?

koszulki reklamowe, znacie ?

Czy decydując się na druk na tkaninach z nadrukiem jakość samych koszulek również ma znaczenie? Jakoś nigdy wcześniej nie miałem z czymś takim do czynienia, a chciałbym, żeby wszystko wyszło jak najlepiej.

de99ial

Posty: 1

 
Jeśli chcecie, aby druk na tkaninach z własnym nadrukiem był tym najwyższej jakości to wtedy musicie być przygotowani na spory wydatek. Na nieszczęście im wyższa jakość, tym wyższa również może być cena za produkty.

Mr Frog

Posty: 8

 
Chcąc wykonywać druk na tkaninach musicie pamiętać o tym, że jego jakość ma rzeczywiście niezmiernie wielkie znaczenie. Kiedy będzie on słabej jakości czy też nieczytelny to tak rzeczywiście może być Wam niezmiernie trudno o skuteczną reklamę, a chyba nie taki jest wasz cel. Właśnie zatem pożądane byłoby zwracać uwagę na to jeszcze przed zakupem.

asiunia34

Posty: 13

 
Wiadomo, że jeśli prowadzicie własną firmę to pewni zależy Wam na skutecznej reklamie. Okazuje się, że można zrobić to poprzez druk na tkaninach z własnym nadrukiem. Jednak w tym celu wybierajcie tylko te sprawdzone drukarnie, które będą w stanie pomóc wykonać Wam projekt, ponieważ ma to znaczenie w kontekście jakości nadruku.

Fanatyk

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o sprawdzony druk na tkaninach dla firm to każdemu z Was mogę polecić tę stronę: https://www.targihome.pl/spiroprint---druk-na-tkaninie. Sam w wielu przypadkach robię tam zakupy i zawsze jestem zadowolony.

Anna86

Posty: 10

 
Kiedy ja wykonywałem na początku druk na koszulkach dla firm to często projekty, które wysyłałem według drukarni nie były zbyt dobre. Wtedy wykonywano specjalnie dla mnie wizualizację komputerową i faktycznie nie wyglądało to zbyt dobrze – polecam Wam z tego korzystać.

Januszek

Posty: 1

 
Jeżeli chcecie wykonać koszulki reklamowe dla firm to zawsze pożądane byłoby zasięgnąć jakiś porad np. od ludzi, jakie pracują w danej drukarni i mają w tym temacie większe doświadczenie.

Ycomojo

Posty: 1

 
Wiadomo, że jeżeli prowadzicie własną firmę to pewni zależy Wam na skutecznej reklamie. Okazuje się, że można wykonać to przez druk na tkaninach z własnym nadrukiem. Jednak w tym celu wybierajcie tylko te sprawdzone drukarnie, jakie będą w stanie pomóc zrobić Wam projekt, gdyż ma to znaczenie w kontekście jakości nadruku.

Pikusiński

Posty: 3

 
Pamiętajcie o tym, że koszulki reklamowe z własnym nadrukiem wcale nie są aż takie łatwe do zaprojektowania jak być może Wam się wydaje. Kiedy zależy Wam na porządnej jakości to skonsultujcie z kimś swój projekt.

aliotos

Posty: 5

 
W przypadku, gdy decydujecie się już na koszulki reklamowe z własnym nadrukiem to polecam Wam od razu zamówić ich większą ilość. W ten sposób będziecie w stanie tylko zaoszczędzić, ponieważ wtedy cena za jedną sztukę będzie niższa co może mieć spore znaczenie.

Marioleczka

Posty: 10