blog o ogrodzie, poszukuję!

blog o ogrodzie, poszukuję!

Dzień dobry. Czy możecie zarekomendować jakiś ciekawy blog ogrodowy? Będę wdzięczny.

limertus

Posty: 3

 
Mam wrażenie, że lepiej czytać blog ogrodniczy niż książki lub gazety, które traktują na ten temat. Przede wszystkim szybko uzyskujecie dostęp do najświeższej wiedzy. Poza tym możecie podjąć kontakt z autorem bloga.

DevilScream

Posty: 18

 
Nie podam Wam uniwersalnej recepty, dzięki której wyłonicie zdecydowanie najlepszy blog ogrodniczy. Konieczne jest odwiedzenie co najmniej kilku blogów, aby ocenić ich wartość merytoryczną. To moje wnioski na ten temat.

El2CzupakaBra

Posty: 21

 
Zawsze marzyłem o tym, aby mieć piękny ogród. Wiedziałem, iż żąda to mnóstwo zaangażowania, trudnej pracy i nakładów finansowych. Muszę powiedzieć, że miałem chwile zwątpienia, ale raduję się, iż nie zrezygnowałem. Teraz naprawdę mam się czym pochwalić. Mogę zaprezentować zainteresowanym zdjęcia :-)

Czasowy

Posty: 20

 
Na podstawie własnych doświadczeń mogę polecić Wam ten blog ogrodniczy: http://ogrodnikleszek.pl. Artykuły pomogły mi stosownie zorganizować przestrzeń ogrodu bez konieczności ponoszenia gigantycznych wydatków.

Zlomex

Posty: 7

 
Dość sceptycznie podchodziłem do tego, iż blog o ogrodzie będzie zawierał wyczerpujące informacje na temat sposobu zagospodarowania powierzchni wokół domu. To okazało się jednak faktem, gdyż trafiłem na wartościowego autora. Rewelacyjne porady za darmo.

Hoteowo24h

Posty: 10

 
Zawsze marzyłem o tym, aby mieć piękny ogród. Wiedziałem, że wymaga to dużo zaangażowania, ciężkiej pracy i nakładów finansowych. Muszę powiedzieć, iż miałem chwile zwątpienia, ale cieszę się, że nie zrezygnowałem. Teraz naprawdę mam się czym pochwalić. Mogę zaprezentować zainteresowanym zdjęcia :-)

rz3zn!k

Posty: 7

 
Staram się w stosowny sposób pielęgnować swój ogród, aczkolwiek potrzebuje to sporo trudu, a także samodyscypliny. Przyznam szczerze, że trudno znaleźć na to czas, gdyż trzeba go poświęcić także na pracę, rodzinę i inne obowiązki. Nie jest bezproblemowo, ale myślę, że daję radę w 100%!

Acclaim

Posty: 16