Strona główna > Uroda a zdrowie > Biżuteria dziecięca > unikalna biżuteria staviori

unikalna biżuteria staviori

unikalna biżuteria staviori

Pochwalę się, że mam bardzo elegancką kobietę, i tak się właśnie zastanawiam jaką biżuterię jej kupić, żeby była zadowolona. Na pewno musi być to coś ekskluzywnego...Gdzie poszukać?

@marcelko

Posty: 13

 
Ja to mam wielki problem z doczyszczeniem pierścionków swoich...próbowałam już różnych preparatów, pasty do zębów i nie schodzi za bardzo. Chyba się przejdę do jubilera niech mi to zrobię porządnie.

mniszek56

Posty: 19

 
Sam szukam pierścionka zaręczynowego aktualnie i lekko nie jest. Tyle tych wzorów, tyle możliwości, a trzeba wybrać ten jeden jedyny...:P Dobrze, że przynajmniej czerwone róże wszędzie wyglądają tak samo, to nie będzie problemu z wyborem ;)

R1P

Posty: 16

 
Mnie się zdarzyła ostatnio śmieszna sytuacja apropo biżuterii. Byłam na przyjęciu i się okazało, że jakaś zupełnie obca kobieta ma identyczne kolczyki jak ja...:) Spotkać inną laskę w takiej samej sukni to pół biedy...ale spotkać w takiej samej biżuterii...to już dramat :P

viencek

Posty: 39

 
Mnie osobiście bardzo odpowiada biżuteria z białego złota, ewentualnie łączona – białe z żółtym. Generalnie białe złoto jest teraz bardzo modne z tego co widzę. Co do marek, to ogólnie lubię włoskie firmy – staviori, Damiani, Staurino...Klasa sama w sobie. Zwłaszcza na stronie www.staviori.pl mają świetny wybór. Szczególnie polecam ich pierścionki i obrączki. Rewelacja!

Aweeee

Posty: 32

 
Furorę robi białe złoto aktualnie, to na pewno. Choć ja wolę jednak klasykę, jak złoto to żółte, jak srebro to srebro a nie jakieś metalopodobne stopy, czy co oni tam sprzedają...Jak kamienie – to tylko szlachetne, nie cyrkonie..i tak dalej...

lunatyx

Posty: 28